Hoşgeldiniz  

MURATPAŞA BELEDİYE BAŞKANI UYSAL, MUHTARLARI AĞIRLADI

aacohaber | 08 Aralık 2017 | Gündem, Manşet, Siyaset, Yerel Haberler A- A+

Muratpaşa’nın 56 mahallesinden muhtarlar ve azaları düzenlenen birlik, beraberlik ve dayanışma yemeğinde biraraya geldi. Yemeğe, muhtarların yanı sıra Muratpaşa Kaymakamı Sedat Sırrı Arısoy, Belediye Başkanı Ümit Uysal, İl Emniyet Müdür Yardımcısı Sinan Demir, Antalya Muhtarlar Derneği Başkanı Nazif Alp, Muhtarlar Federasyonu Antalya Şube Başkanı Mustafa Yılmaz ve Muratpaşa Muhtarlar Derneği Başkanı Ahmet Akcan da katıldı.

21 YILDAN SONRA

Memurevleri Muhtarı Bıcıoğlu, gecede yaptığı konuşmada, Ümit Uysal’ın belediye başkanlığıyla birlikte mahallesinde önemli hizmetlerin birer birer hayata geçtiğini söyledi. 21 yıl aranın ardından Memurevleri’nin sıcak asfaltla tanıştığını kaydeden Bıcıoğlu, “Bunun yanı sıra Namık Kemal Ortaokulu bahçesine bir spor salonu ve muhtar evi bu dönem içinde mahallemize yapıldı. Kendilerine, mahalle sakinleri adına çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

KENTİN İHTİYAÇLARI

Başkan Uysal, kentin ve insanların ihtiyaçlarına dayalı belediyecilik anlayışını, yerel yönetim tarzını tüm kurumlarıyla yerleştirmek için çalıştıklarını söyledi. Bu çerçevede yapılan çalışmaların toplumda karşılık bulduğunu belirten Başkan Uysal, “Bu tip organizasyonlar da bizi bu yolda devam etmemiz konusunda daha da motive ediyor. Asıl ben teşekkür ediyorum” dedi.

aacohaber.com

2017 aacohaber Tüm hakları saklıdır.
Reklamı Gizle