Hoşgeldiniz  

İYİ PARTİ KUMLUCA’YI SALLADI

aacohaber | 30 Aralık 2018 | Genel, Gündem, Manşet, Siyaset, Yerel Haberler A- A+

İYİ Parti İl Başkanı Ahmet Aydın, Gençlik Kolları İl Başkanı Av. Onur Bilge Özdemir, Kepez ilçe başkanı Osman Bulut, Demre ilçe başkanı Hüseyin Şahin, Elmalı ilçe başkanı Turgay Kızıltaç, Korkuteli ilçe başkanı Cemal Akın Tınkaz, Finike ilçe başkanı İsmet Çetin, Muratpaşa ilçe başkanı Mustafa Gönenç, Kemer ilçe başkanı Hüseyin Aydemir, Aksu ilçe başkanı Recep Bal ve Kumluca İlçe Başkanı Bekir Bircan’ın katıldığı, 13. Geleneksel Kumluca Deve Güreşleri’nde, diğer siyasilere oranla İYİ Parti İl Başkanı Ahmet Aydın’a gösterilen ilgi kat ve kat daha fazlaydı.

Ahmet Aydın ve ekibinin son zamanlarda Antalya siyasetinde gündem oluşturduğu da dikkate alınırsa bu ilgiye çok da şaşırmamak gerek. 31 Mart 2019 yerel seçimlerini Antalya’da Aydın ve ekibinin şekillendireceği kesin gibi. İYİ Parti’nin Antalya’da genel seçimlerde aldığı oyun çok ve çok üzerinde oy alacağı hiç kimse tarafından sürpriz karşılanmayacak.

Özellikle Ahmet Aydın’ın doğudan batıya tüm ilçelerde tanınırlığı, yöre insanı olması, Gençlik Kolları Başkanı ve İlçe Başkanlarının sürekli halkın içinde olmaları ve en önemlisi de hiçbirinin siyaseten yıpranmamış olması, İl Teşkilatı, İlçe Teşkilatı ve Gençlik Kollarının tek vücut halinde çalışmaları dikkatten kaçmamaktadır.

Kısacası bu yerel seçimlerde Antalya’ya İYİ Parti damga vuracak gibi görünüyor. 


aacohaber.com


2017 aacohaber Tüm hakları saklıdır.
Reklamı Gizle