Hoşgeldiniz  

İYİ PARTİ ANTALYA GENÇLİK KOLLARI İL BAŞKANLIĞINA AVUKAT ONUR BİLGE ÖZDEMİR ATANDI

aacohaber | 07 Aralık 2018 | Genel, Gündem, Manşet, Siyaset, Yerel Haberler A- A+

İYİ Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Burak Öztürk’ten mazbatasını alan Özdemir, İl gençlik kolları yönetim kuruluyla birlikte İYİ Parti Antalya İl Başkanı Sayın Ahmet Aydın’ı ziyaret etti.

Özdemir burada yaptığı açıklamada ” İYİ Parti’miz ve Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’in çıkmış olduğu özgürlük ve demokrasi yürüyüşünde; insanımız için, Devletimiz için, daha güçlü bir Türkiye Cumhuriyeti yaratabilmek ve başta hukuk düzenimiz olmak üzere, Ülkemizi Ulu Önderimiz Atatürk’ün belirttiği gibi muhassır medeniyetler seviyesine çıkarmak amacıyla, bana emanet edilen bu kutsal görevi yerine getirmek için var gücümle çalışacağım bu konuda benden desteğini esirgemeyen il başkanımız Ahmet Aydın Bey’e sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

İl Başkanı Ahmet Aydın Bey de yaptığı açıklamada “gençliğimize inancımız tamdır, iktidar partisi yerel seçimler ile geldi, yerel seçimler ile gidecektir ve bunu hep beraber gece gündüz demeden 24 saat çalışarak başaracağız” diyerek sözlerini bitirdi.

AVUKAT ONUR BİLGE ÖZDEMİR kimdir?

Genç yaşına rağmen, Türkiye’de Ergenekon davası, ilk Bitcoin cinayeti davası gibi birçok spekülatif davanın avukatlığını yapan ÖZDEMİR,
1992 yılında Antalya’da eğitimci ve sağlıkçı bir anne-babadan dünyaya geldi. Kız kardeşi de kendisi gibi hukukçu olma yolunda bir üniversite öğrencisi.
Altı kuşak Antalyalı olan ÖZDEMİR, hukuk fakültesini bitirdikten sonra Ankara Üniversitesi Adli Bilimler Enstitüsü  “Adli belge inceleme imza, iz ve yazı sahteciliği”nde ve Yıldız Teknik Üniversitesinde  “Trafik kazaları kusur dağılımı” gibi konularda uzmanlaştı. ÖZDEMİR Antalya’nın ve Türkiye’nin saygın hukukçularından olan Aziz Çetin’in yanında stajını tamamladı. Bekar olan ÖZDEMİR, avukatlığının yanı sıra Adli Belge İnceleme ve Trafik Kazalarında Kusur Dağılımı bilirkişisi olarak Uzman mütalaası sunuyor. Bunun yanında lisans üstü eğitimine de ara vermeyen Özdemir çeşitli sivil toplum kuruluşlarında sosyal faaliyetlerde de aktif olarak yer almaya devam etmektedir.

aacohaber.com

2017 aacohaber Tüm hakları saklıdır.
Reklamı Gizle