Hoşgeldiniz  

Hakan Şensoy, Antalya Piyano Festivali’nde

Zeytin | 22 Kasım 2017 | Manşet A- A+

Bugün Antalya için muhteşem birgün. Dünyaca ünlü şef Hakan Şensoy yönetimindeki Senfoni Orkestrası harika bir gösteri yapacak.

 

Antalya’da bu yıl 18’incisi düzenlenen Uluslararası Antalya Piyano Festivali, dünyaca ünlü şef Hakan Şensoy yönetimindeki Antalya Devlet Senfoni Orkestrası ile birlikte çellist Çağ Erçağ ve gitarist Nurkan Renda’yı ağırlayacak.

 

18. Uluslararası Antalya Piyano Festivali, 22 Kasım Çarşamba akşamı eşsiz bir müzik ziyafetine sahne olacak. Festivalde dünyaca ünlü şef Hakan Şensoy yönetimindeki Antalya Devlet Senfoni Orkestrası ile birlikte çellist Çağ Erçağ ve gitarist Nurkan Renda konuk olacak. Dünyaca ünlü isimlerle birlikte orkestra şefi olarak sahneye çıkan Hakan Şensoy’un yönetimindeki Antalya Devlet Senfoni Orkestrası, Anadolu’nun farklı köşelerinin zengin ezgilerini senfonik rock türünde yeniden yorumlayarak, izleyenlere doyumsuz bir müzik ziyafeti yaşatacak.

FESTİVALDE NELER VAR

Sanat Yönetmenliğini Şef Gürer Aykal’ın üstlendiği Uluslararası Antalya Piyano Festivali’nin bundan sonraki programında; 26 Kasım’da ‘Romantizmin Tutkulu Sesi’ ve Pedro Almodovar‘ın ‘Yüksek Topuklar’ filminin unutulmaz sesi ‘İspanyol Diva’ Luz Casal, 29 Kasım’da ise 100 genç müzisyenden oluşan Kepez Belediyesi Çocuk ve Gençlik Senfoni Orkestrası Antalya Kültür Merkezi’nde müzikseverlerle buluşacak.

Zeytin

aacohaber.com/aaconews.com

2017 aacohaber Tüm hakları saklıdır.
Reklamı Gizle