Hoşgeldiniz  

Fotoğrafların Dili…

aacohaber | 27 Kasım 2017 | Manşet, Siyaset A- A+

Sayın Dışişleri Bakanı ile, eski belediye başkanı Hasan Akalın’ın çektirmiş olduğu masum bir fotoğraftan birçok anlam çıkarmış Antalya Siyasi kulisleri.

Yok Hasan Akalın AK Partiye geri dönüyormuş, yok 2019 da şimdiki Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç’i tekrar destekleyecekmiş, yok Hasan Akalın kendisi tekrar aday olacakmış, iddialar uzayıp gidiyor. Tabii haksız da değiller, çünkü Hasan Akalın Antalya siyasetinin son 25 yılına damgasını vurmuş efsane bir siyaset adamı.

Ama siyasi kulisler, rahmetli Cumhurbaşkanı Demirel’in ünlü sözünü unutmuş gibiler, bırakın 2019 seçimlerini siyasette 24 saat bile çok değil mi?

Birde bakmışsınız hiç ummadığınız kişiler yeni kurulan ve Antalya’da oldukça iddialı olan İYİ Parti kadrolarında yer alıvermiş. Ve birileri sağ gösterip sol vuruvermiş. Tabiki burada kastettiğimiz sayın Akalın değil.

Herhalde İYİ Parti İl Başkanı Nizamettin Sağır gibi, kurt bir politikacı boş durmuyordur. Bundan sonra Antalya’da siyasi kulisler, bırakın bir fotoğraftan birçok anlam çıkarmayı, siyasetçilerimizin gölgelerine bile onlarca anlam yükleyeceklerdir.

aacohaber.com olarak bekleyip göreceğiz. Sonuçta kazanan Antalya olacaktır.

Çağla

aacohaber.com/aaconews.com

 

2017 aacohaber Tüm hakları saklıdır.
Reklamı Gizle