Hoşgeldiniz  

BÜYÜK ANTALYASPOR DERNEĞİ BASIN AÇIKLAMASI

aacohaber | 17 Kasım 2017 | Manşet, Spor A- A+

Değerli Antalyaspor Camiası bilindiği üzere, Antalyaspor A.Ş. Başkanı Sayın Ali Şafak Öztürk dün yapmış olduğu basın toplantısında seçimli olağanüstü genel kurul kararı almıştır.

Antalyasporumuz için son derece hassas ve gelecek planlamaları yapılan süreçte başkanımızın bu kararı bizleri ve kırmızı beyazlı renklere gönül verenleri üzmüştür.
Sezon başı konulan hedefler ve yapılan transferler doğrultusunda Antalyasporumuz ligde fırtınalar estirmesi gerekirken alınan bu karar şok etkisi yaratmıştır.

Sayın Ali Şafak Öztürk ün bu kararı kulübümüzün maddi ve manevi menfaatlerini düşünerek aldığını düşünmüyoruz.
Zamanlama açısından son derece yanlış olan genel kurul kararının vizyon ve misyon olarak kulübümüze zarar vereceğine inanmaktayız.
Sayın Başkanın seçimli genel kuruldan bırakarak değil yenilenerek,hatalardan ve yanlışlardan ders alarak çıkması temennimizdir.

Kendi ayakları üzerinde duran kalıcı gelirlere sahip güçlü ve şeffaf bir Antalyaspor tabii ki en büyük arzumuzdur.
Ancak,bu tablonun oluşabilmesi için yapılan çalışmaların “Siyaset üstü Antalyaspor” kavramına zarar vermeden yapılması camia olmanın en büyük gereksiminidir.

Uzaklaştırıcı değil uzlaştırıcı bir dil kullanılması hepimizin gözbebeği ve değeri Antalyasporumuz için elzem olduğu gerçeğinden yola çıkarak Büyük Antalyaspor’un hep birlikte inşa edilmesi bütün paydaşların asli görevidir.
Av. Aziz Çetin
Büyük Antalyaspor Derneği
Başkanı

aacohaber.com

Etiketler:
2017 aacohaber Tüm hakları saklıdır.
Reklamı Gizle