Hoşgeldiniz  

BİZE KOMBİNELERİ ALDIRIP, AĞLAYARAK GİTMEK YOK BAŞKAN!!!

Ayşe ÖZDEMİR | 17 Kasım 2017 | Manşet, Spor A- A+

BİZE KOMBİNELERİ ALDIRIP, AĞLAYARAK GİTMEK YOK BAŞKAN!!!
(Antalyaspor Başkanı’na Açık Mektup)

Sayın Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk; ağlayarak terk ettiğiniz basın toplantısını üzülerek ve kızarak basından takip ettim. Sayın Başkan açıklamalarınızın çoğunda haklı olabilirsiniz ama siz Antalyaspor’un başkanısınız. Nasıl Antalya belediye başkanı Antalya Valisi en önemlisi bu ülkenin cumhurbaşkanı başbakanı eleştirilebiliyorsa sizde olumlu veya olumsuz eleştirilemeyecek misiniz? Kaç milyon dolara mal olduğunu hala bilmediğimiz Samir Nasri’nin ilk 11 de niye olmamasını eleştirmeyecek miyiz?Takımın defansı geçen yıldan beri S.O.S verirken, hala bir çözüm bulunamamasını eleştirmeyecek miyiz? (futbolu bırakmayı düşünen Hakan Balta’yı bari alsaydınız).
Şu ana kadar Türkiye’yi tanımadığı için takıma hiçbir katkısı olmayan, pardon tek katkısı kulübenin önünde el kol hareketleri yapmak olan Leonorda’yı milyon dolarlar vererek almanızı eleştiremeyecek miyiz? (O’nun yerine üçte bir para vererek Yılmaz Vural’ı alsaydınız onlardan daha iyi el kol hareketleri yapar, üstelik bir de takla atardı, hem takıma da daha çok faydası olurdu).

Sayın Başkan verilen sözler tutulmamış olabilir, haksız eleştiriler de yapılmış olabilir ama çözüm ağlayarak gitmek mi? Hele bu dönem birileri koltuğu bırakıp gitmemek için ağlarken!

Sayın Başkan son söz olarak şunu söylemek istiyorum;
Can Yücel’e maledilen fakat Pakize Suda’nın gitmek şiirinde ne diyor “bir köpek bile bizi gitmekte alabiliyor”. Evet Başkan !!! Bazen bir insanı bir köpek bile gitmekten alakoyabiliyorsa, size güvenerek kombine bileti alan 24.000 seyirci sizi ağlayarak gitmekten alakoyamıyor mu? Yok mesele sizin söylediklerinizden daha da vahimse, söz konusu eleştiriler Antalyaspordan daha da önemliyse, hep beraber gidelim nereye gidilecekse… Bilirsiniz biz kadınlar ağlayarak gitmeyi daha iyi biliriz.

2017 aacohaber Tüm hakları saklıdır.
Reklamı Gizle