Hoşgeldiniz  

AÖF ÖĞRENCİLERİ DİKKAT!

aacohaber | 24 Kasım 2017 | Eğitim, Manşet A- A+

AÖF sınavlarına saatler kaldı!

AÖF sınavları bu hafta sonu gerçekleşecek. Sınava katılan öğrencilerin sınav giriş yerleri de geçtiğimiz günlerde belli oldu. AÖF sınavına girecek olan öğrenciler, giriş belgelerini yanlarında bulundurması gerekiyor.

SINAV GİRİŞ  BELGELERİ NASIL ALINIR? SINAVA GİRİŞ YERLERİ NASIL SORGULANIR?

AÖF sınav giriş yerleri resmi site üzerinden duyuruldu. Adaylar sınav giriş yerlerine “https://login.anadolu.edu.tr/login.aspx” internet sitesi üzerinden ulaşabilecek. Öğrencilerin sınavlara girebilmeleri için yanlarında 2 belge bulundurmaları gerektiği uyarısını da yapan yetkililer, bu belgelerin “Fotoğraflı Sınav Giriş Belgesi” ve “Fotoğraflı ve Onaylı Kimlik Belgesi” olması gerektiğini belirtti. Sınava giriş için gerekli bu iki belgeden biri bile eksik olsa öğrenci sınava alınmayacağı, sınavlara giriş için öğrenci kimlik kartına gerek olmadığı, aynı zamanda herhangi bir mağduriyet yaşanmaması için öğrencilerin sınav yapılacak binalara girerken yanlarında cep telefonu bulundurmamaları gerektiği de ifade edildi.

AÖF Güz Dönemi vize sınavları bu hafta sonu yapılacak. Yüzbinlerce Açıköğretim Fakültesi öğrencisi 25-26 Kasım’da sınava girecek.  aacohaber.com haber sitesi olarak sınava girecek öğrencilerimize başarılar dileriz.

2017 aacohaber Tüm hakları saklıdır.
Reklamı Gizle