Hoşgeldiniz  

ANTALYASPOR’DA NELER OLUYOR!!!

aacohaber | 07 Aralık 2017 | Gündem, Manşet, Spor A- A+

Antalyaspor’da bugün başkan değişikliği beklenirken sürpriz şekilde teknik direktör Leonardo’nun istifa ettiği duyuldu.

Ardından ise olağanüstü genel kurulun ertelendiği haberi geldi. Dernek ve vakıf yönetimi ise mevcut yönetimin arkasında olduğunu belirten bir açıklama yaptı. İsminin açıklanmasını istemeyen bir üye ise aacohaber.com sitesine yaptığı açıklamada, teknik direktör  Leonardo’nun, başkan Ali Şafak Öztürk genel kurulda yeniden aday olmayacağı için görevi bırakma kararı aldığını, yönetimin ise bu aşamada istifa etmelerinin açıklamasını kamuoyuna anlatamayacaklarını bildikleri için, zaman kazanmaya çalıştıklarını söyledi.

Yine edindiğimiz bilgilere göre, kongrenin en kısa sürede yapılacağı, fakat Antalya’nın ileri gelenlerinin kimin başkan olacağı konusunda henüz karar veremedikleri, çünkü bu aşamada kulübün borçlarının tam bir netlik içinde olmaması nedeniyle, başkanlık teklifi götürülen kişilerin isteksiz davrandıkları iddiaları yönünde.

aacohaber sitesi olarak Antalyasporun bu kaos ortamından biran önce çıkmasını, çünkü bu belirsizliğin, futbol takımını daha da olumsuz etkileyeceğine inanıyor, dernek ve vakıf yöneticilerinin bu aşamada mevcut yönetime destek çıkmalarını takdirle karşılıyoruz.

Antalyaspor yönetimi, konuyla ilgili resmi sitesinden aşağıdaki açıklamayı yapmıştır:

Teşekkürler Leonardo Araujo

Teknik Direktör Leonardo Araujo ile yollarımız karşılıklı anlaşarak ayrılmıştır.
Kendisine, bugüne kadar kulübümüze verdiği katkılarlardan dolayı teşekkür eder,
bundan sonraki spor yaşantısında başarılar dileriz.

Antalyaspor A.Ş.

 

aacohaber.com

2017 aacohaber Tüm hakları saklıdır.
Reklamı Gizle