Hoşgeldiniz  

8. Antalya Kitap Fuarı açıldı

Zeytin | 24 Kasım 2017 | Manşet A- A+

Yetkililerden aldığımız bilgiye göre, 200 yayınevinin 52 stant ile fuarda yer alacak.

130 yazarın katılacağı 8. Antalya Konyaaltı Kitap Fuarıyla yeni bir rekor kıracağı belirtilerek, ziyaretçi sayısıyla da Antalya Konyaaltı Kitap Fuarı’nın Türkiye’nin en büyük ilk üç kitap fuarı olduğuna dikkat çekildi. Yetkililer, “Her yıl olduğu gibi bu yılda her görüşten yazar, siyasi ve düşünce insanını sevdikleriyle tek çatı altında buluşturuyoruz. Bu yıl Yılmaz Özdil, İsmail Saymaz, Ataol Behramoğlu, Banu Avar, Hanefi Avcı, Ali Türkşen, Mavisel Yener, Ayşe Kulin, İrfan Değirmenci, Engin Alan, Sinan Meydan, Ersan Şen, Doğu Perinçek, Gürsel Tekin, Barış Yarkadaş, Tuncay Özkan, Mustafa Balbay ve Ahmet Yavuz gibi bir birinden değerli 130 yazar, imza günleri ve söyleşilerle 8. Antalya Konyaaltı Kitap Fuarı’nda yerini alacak” diye belirtti.

24 Kasım-3 Aralık günleri arasında Konyaaltı Belediyesi Kongre ve Fuar Merkezi’nde düzenlenecek olan 8. Antalya Konyaaltı Kitap Fuarı yine rekor ziyaretçi sayısıyla tamamlayacakları bekleniyor.

Köşe yazarımız Ayşe Özdemir’in de ziyaretçi olarak katılacağı fuarda, vatandaşlarımız her konudan kitap alma şansına sahip olacakları gibi, kitaplarını ünlü kalemlere de imzalatabileceklerdir. aacohaber.com olarak bu tür kültürel faaliyetlerin Türkiye’mizin her köşesinde yapılmasını arzu ediyoruz.

Zeytin

aacohaber.com

2017 aacohaber Tüm hakları saklıdır.
Reklamı Gizle